- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1992 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1992 Culés
1
niektórzy chwalą się tu samochodami, inni biurkami po komputer:)
ja pochwalę się czymś bardziej prozaicznym ale przynajmniej związanym z piłką:)
poprawnie wytypowałem 2 ostatnich zwycięzców wielkich turniejów:)
zarówno EURO 2020 wpadło mi Włochy jak i MŚ 2022 wpadła mi Argentyna
miałem jakiegoś takiego czuja po prostu, czekam z niecierpliwością n EURO 2024 choć pewnie jakby teraz postawił jakąś większą kasę to nie wygram znając życie xD
0
@lucca87 Stary, nie chcę nic podpowiadać ani zapeszać ale wiesz no ... Polska....
1
@Bobo25
przeczucia na podstawie obserwowania jak grają nie oszukasz:) ale się postaram:)
1
@lucca87 to ja się pochwale, że w naszej typowance z kolegami przed ostatnim meczem już miałem praktycznie małe szansę na wygranie, ale obstawiłem 2:2 finał (wiem, że niehumanitarnie, ale tak podpowiadała intuicja) i dzięki temu wygrałem ex aequo z drugim ziomkiem, który dobił punkt tym, że postawił na pierwszą bramkę Messiego. Ja obstawiałem, że Messi będzie miał 3 do krycia i prędzej komuś dogra więc dałem Alvareza :] przewrotnie jak sam finał.
1
@arasz1819
no ja też grałem w typowankę ze znajomi i o ile na EURO byłem 4 na 30 coś osób, MŚ 7 na 30 coś to końcowego zwycięzcę jako jedyny obstawiłem 2 razy poprawnie przed rozpoczęciem turniejów
dokładne wyniki wchodzą za 5 pkt i w tym byłem słaby:) z zwykłe wytypowanie zwycięzcy meczu za 1 pkt
1
@lucca87 u nas 3 pkt za idealny wynik, 2 za dobrą różnicę bramek, 1 za trafienie zwycięzcy bądz remis. Od fazy pucharowej dodajemy kto strzeli pierwszą bramkę. Gramy oficjalnie od Euro 2012, a nieoficjalnie obstawialiśmy pierwszy raz na 2008 albo 2010 na takich plakatach z harmonogramem co do Tyskiego dodawali kiedyś :] turniej już dla nas kultowy