La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

2


Co tu się stało

2

@czółkovsky Nie mogę w to uwierzyć co Oni tu wymodzili. No po prostu nie wierzę. Drużyna walczy o Playoffy i odstawia taką szopkę. Brak słów.

2

@fart wczoraj największy comeback w historii, a dzisiaj chyba jedno z największych kuriozum xD

2

@czółkovsky Ręce opadają. A Texans też nie lepsi dzisiaj mieliście Chiefs na widelcu. Mills się zagotował i stracił piłkę w kluczowym momencie. Brawo ;)

1

@fart Mills jest skończony w tym sezonie. Zastanawiam się tylko kogo wezmą w drafcie, bo QB1 to jest pewne. Jedyną niewiadomą jest to czy będzie to Young czy Stroud =)

1

@czółkovsky Oglądam dość regularnie Alabame i powiem Ci, że Young to dobry QB, ale czy to będzie TOP? obawiam się, że nie. ;)

1

@fart jakby go wybrali to znów będzie mógł rzucać piłeczki do Johna Metchie jak to robił w Bamie. Może wróci na następny sezon jeśli zwalczy nowotwór =)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?