- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1303 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
26
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
norbi77
11
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Borneo
1
Polska podpisala umowy o bezpieczęństwie z Anglią , Francją teraz z Niemcami.Rosja była... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1303 Culés
7
To wszystko wydaje się zbyt piękne, żeby się stało naprawdę. Lata porażek, katastrof, smutków. Aż tu na ostatnie lata kariery najpierw wygrana Copa America, i to w finale na Maracanie z Brazylią. Rok później finał mundialu po fantastycznym turnieju (najlepszym w karierze?). Ja po prostu nie wierzę w to, bo to wygląda zbyt pięknie. Scenariusz niczym w tanim Hollywood, gdzie wyśmiewany chłopak ostatecznie wygrywa dzięki mocy przyjaźni, cukierkowe zakończenie. Czy życie pisze takie scenariusze? Jak dla mnie zdecydowanie nie.
1
@Nano22 Brazylijski Ronaldo miał taki scenariusz. Okropne kontuzje kolan a wrócił na MŚ wygral je i jeszcze został królem strzelców. Oby dzisiaj było również takie zakonczenie z Leo
1
@matirix20 Ronaldo w 2002 r miał 26 lat
1
@Nano22 @AlexDark00 co o tym sądzisz?:D
1
@Nano22 Bez kitu xD Sam zarywałem noce na mecze Copa America i za każdym razem jak trzymałem za nich kciuki i wierzyłem z całego serca odpadali w finale. A gdy już nie byłem ich taki pewny (mimo to kibicowałem z całego serca) to wygrali w finale z Brazylią. Oby było tak i tym razem, Francja jest faworytem i ma o klasę lepszę kadrę od każdej innej reprezentacji, ale liczę, że gwiazdy ułożą się dla Leo :D Czułbym wtedy większe szczęście niż gdyby Barcelona wygrała w LM. Bo to już poznałem, a Leo - piłkarza dzięki któremu zainteresowałem się piłką, który wznosi puchar MŚ zobaczyć, to byłoby coś pięknego i wzruszającego.
0
@Bagsik88 Rozdwojenie jaźni xD
1
@AlexDark00 :D