La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

1

W Komendzie Głównej Policji eksplodowała paczka, która była prezentem od jednego z szefów ukraińskich służb. Prokuratura bada sprawę.

Wyciekło już nagranie z otwarcia "prezentu" z UKRAINY:
https://thumbs.gfycat.com/ElectricOptimalChrysomelid.webp

konto usunięte

3

@John_Doe Paczka xD Gość granatnik odpalił i paczka xD

1

@John_Doe ja nie wiem czy to jakikolwiek kabaret by wymyslil

1

@John_Doe to ja jak pajac w sylwestra strzelałem sobie ze ślepaków, a w komendzie głównej walą sobie z granatników ;)

4

@John_Doe to co dzieje się za PiSu to sceny rodem z polskiej komedii typu poranek kojota czy inny killer. Janusz Kowalski wiceministrem i to jego wystąpienie ze swoim klakierem który śmieje się w głos i mówi do niego "my to jesteśmy ":D. Komendant wali granatnikiem w pomieszczeniu... Glapa dostaje nagrody za rekordową inflacje... No to jest gotowy materiał na komedię..tymczasem to tragedia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?