- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1262 Culés
Gorące dyskusje
clyde
86
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
NeroTFP1
67
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
marcin62
7
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1262 Culés
4
Co do Chorwatów to w środku pola rządzi na tych mistrzostwach Brozović, a nie Modrić. Szkoda, że przedłużył z tym Interem, bo to akurat w przeciwieństwie do Kessiego rzeczywiście był zawodnik, który 1 do 1 mógłby zastąpić Busquetsa na 6tce.
0
@Uukasz_93 inny typ zawodnika
ale umiejętności ma ogromne
1
@kryhaa Na 6tce mógłby spokojnie grać, a Kessiego tam sobie w Barcelonie nie wyobrażam z jego brakami technicznymi.
0
@Uukasz_93 Kovacic też znakomity
1
@kryhaa a i w siatkówkę umie.
0
@Uukasz_93 Kessiego tam wepchneli tylko dlatego, że jest silny. W Barcelonie wymaga się więcej, dlatego Brozović sprawdziłby się tutaj lepiej.
0
@Uukasz_93 dokładnie. Brozović jest świetny, pisałem o tym rok temu to "znawcy" chcieli Kessiego.
Ale czego się spodziewać jak 80-90 % tutaj nie ma pojęcia o piłce i podniecają się tylko Barcą