La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1184 Culés

#Tiki-taka

FC Barcelona ma ogłosić wkrótce porozumienie ws. trzyletniej współpracy z firmą kryptowalutową WhiteBIT. [Mundo Deportivo]

0

WhiteBIT znajduje się w Wilnie, Litwa i pierwszy raz słyszę o tej giełdzie
to ich token, który zjebał się już 70% od listopada, ta giełda przetrwa 3 lata?
https://whitebit.com/trade/WBT-USDT?tab=open-orders

konto usunięte

3

@NaFazieHitman dla mnie to dziwne trochę bo mieli ofertę od Binance na koszulkach które dawało sporo kasy i się nie zgodzili ale tutaj z giełdą noname mają podpisać porozumienie

1

@Explode z Binance jest dużo smrodu, Ci niby mają dobre opinie ciekawe może dobra okazja będzie ;)

1

@NaFazieHitman z każdą kryptowalutą jest smród bo to jest jeden wielki scam. Szkoda, że Barcelona w to idzie, jest wielu innych bezpieczniejszych (wizerunkowo i finansowo) gałęzi gospodarki z którymi można współpracować.

1

W czasach gdy kryptowaluty kładą się do krypty, to zaiste "rewelacyjny" pomysł.

konto usunięte

1

@Ziemny Barca to "więcej niż klub" i lubi takie współprace. przypominam, że ciągle jednym z naszych największych sponsorów jest 1xBet, którego właściciele to ruscy oligarchowie, przyjaciele Putina, wspierający finansowo działania wojenne. Kiedyś na koszulkach mieliśmy "Qatar Foundation", które było wpisane na amerykańską listę organizacji wspierających terroryzm.

konto usunięte

0

#teambinance !!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?