La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2506 Culés

0

Mam nadzieję, że jeszcze przed świętami zagramy jakiś sparing i sprawdzimy Raphinhie na prawym wahadale. 4-3-3 słabo u nas się zapowiada w najbliższym czasie, bo skrzydłowi są w słabej formie. Jeżeli Raphinhia dałby radę, to chciałbym w najbliższych meczach zobaczyć nas w 3-5-2 z wahadłami, gdzie wydaje mi się, że możemy uwidocznić nasze atuty i "przypudrować" braki.
O bramkarzu nie ma co pisać, bo wiadomo.
W środku obrony Araujo i Kounde, wraz z Ericiem lub FdJ jako tym wychodzącym do pomocy na rozegranie obrońcą.
Lewe wahadło Alba/Balde wygląda spoko. Na prawym ten Raphinhia.
W środku pomocy Gavi i Busquets lub FdJ, na "10" Pedri bliżej bramki.
Jako dwóch napastników na razie bym widział Depaya i Ferrana, potem za gorszego z nich Lewandowski.
ps. tak, wiem że w takim ustawieniu nie ma w ogóle miejsca dla Dembele, ale szczerze, to on w tym sezonie nie wygrywa nam praktycznie żadnych meczów bramkami czy asystami...może udałoby się go wymienić na jakiegoś prawego wahadłowego?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?