- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
0
Oczywiście szacunek dla Chorwacji za utrzymanie czystego konta przeciwko Brazylii ale nie jestem zadowolony, że można w taki sposób dojść do półfinału Mistrzostw Świata (jeszcze mecz trwa i nie jest to przesądzone ale zobaczymy). Tylko granie na remis i liczenie na dogrywki/wygranie w karnych. Futbol skuteczny i dający efekty ale bardzo nudny.
0
@Nicram porównaj sobie zawodników oraz ławkę rezerwowych... gość z takimi zawodnikami chciałby grać radosna piłk ;) taka taktyka byli w finale MS więc chyba nie wiesz co piszesz albo głupka z siebie robisz
1
@Nicram wlasnie pilka nozna a szczegolnie gdy gramy 1 mecz. Dla Chorwatow gorzej ze tu jeszcze 30 minut
0
@maniak33333 Wiem, że byli w finale w 2018, nie chcę żeby grali tiki takę czy radosną piłkę. Jest coś pomiędzy murowaniem się a radosną piłką dla Twojej świadomości. Po prostu nie lubię takiego murowania się przez większość meczu.
0
@Nicram i kto wygrał pilka czy taktyka(znana od kilku lat tej drużyny) ?