La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

8

Co sądzicie o tych słowach na temat Lewego i jego ostatniego zachowania? Czy coś w tym jest, zgadzacie się?

- Ten gość jest niesamowity. Od lat kąsa trenerów i publicznie krytykuje za taktykę i styl gry i było tak nie tylko z Brzęczkiem, ale i trenerami Bayernu. I byłoby to ok, gdyby nie to, że zaraz po tym chowa łeb w piesek i odwraca kota ogonem. Albo naprawdę chlapie bez zastanowienia na żywca i potem dopiero orientuje się, że narobił bigosu i chce łagodzić sytuację, albo to jego taktyka, rzucić kamieniem i schować się pod kołdrą. No na boga, publicznie mówi o tym, że jego gra w kadrze (czy to na następnym mundialu czy w ogóle) będzie zależała od tego czy zespół będzie grał ofensywnie i będzie radość z gry, co jest ewidentnym przytykiem do trenera, bo to on ustala taktykę, a teraz znów rżnie głupa. Albo jest kapitanem, albo klaunem. Albo załatwia takie sprawy w szatni z trenerem i zawodnikami, albo zwalnia trenerów publicznie na wizji.

2

@Donnie_Darko No co tu dużo mówić? w punkt.
Jaki kapitan taka drużyna. Czyli słabizna i nic więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?