- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
3
Tymczasem.... xDxDxD Lizanie dupy kaczyńskiemu nie poszło na marne.
"Jacek Kurski rozpoczął pracę jako Alternate Executive Director szwajcarsko-polskiej konstytuanty w Grupie Banku Światowego w Waszyngtonie - poinformował Narodowy Bank Polski. Bank centralny przekazał, że jego kandydatura została zgłoszona przez prezesa NBP Adama Glapińskiego jako Gubernatora RP w Banku Światowym".
3
@fart ambicje polityczne czyt. Włażenie w dupe prezesowi:)
2
@fart Brawo dla Jacka, należało mu się. Lepszego od niego w robieniu syfu nie ma wiec stanowisko adekwatne do wykształcenia i kompetencji.
1
@Kinginiesta @tbas Można śmiało powiedzieć, że odpowiedni człowiek na odpowiednik miejscu. ;)
7
@fart Ile on do .... pana zaoszczędził czasu na tym skracaniu słów i dlaczego to się stało teraz takie modne? Przecież tego się czytać nie da.
2
@fart Gdyby ktoś nie wiedział to kandydaturę polecił pseudo profesor nauk ekonomicznych, rządowy słup i najemnik opłacany z publicznych pieniędzy.
0
@TheNekro94 Ja również nie rozumiem tego trendu.
2
@MesQueUnClub_87 to aż w człowieku narasta złość i zrezygnowanie czy jak kto woli potocznie zwana kurwica
0
@TheNekro94 tu chodzi o limit znaków w jednym tweecie