La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

0

Po klęsce Niemiec na stanowisku został Flick . A zwolniony został dyrektor od nie wiadomo czego Bierhoff.

Coś jak w naszym rządzie gdy zwalniają jakiegoś ministra :)

0

@PatrykBarca Czyli "nie wiem od czego był", ale się wypowiem:)

4

@PatrykBarca Wiesz po słynnej klęsce na Anoeta poleciał Zubizarreta, a pozostał trenerem Lucho, reszta już była historią. Bierhoff siedzi w kadrze od 18 lat, 3 ostatnie duże turnieje są bardzo słabe dla Niemiec, więc jego odejście jest naturalnym.

0

@priest9999 Wiem. Był w tej kadrze kiedy były sukcesy. Był kiedy nie było sukcesów. Więc tak na prawdę winny mi że być ktoś inny......

@escarabajo Wiem tak na prawdę . Ale chodziło bardziej o to . Że zwolnienie dyrektora kiedy od lat w kadrze są Ci sami piłkarze.....Ci sami ludzie w związku.

Co to ma dac? Olivier im nie pozwoli wyjść z grupy na 2 turniejach?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?