La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 446 Culés

6

Teraz w tvp sport hejtuja Lewego i jego gre i to w taki sposob jakby na zlecenie rzadu xd

2

@Faro Najbardziej Michniewicza i jego sposobu gry z polityków bronią Ci z PiS. W TVP chociażby w Wiadomościach także trudno znaleźć krytykę wobec Czesława

4

@Faro No to żałosne co mówią teraz.

3

@MesQueUnClub96 cos tam o karne sie przypierdalal ten Roj i taki wyraźny atak

3

@Faro obejrzyj sobie powtórkę meczu z Francją i zobaczysz jak lewy miał wyjebane w ten mecz

6

@MesQueUnClub96 Prawdziwi hejterzy, bo stwierdzili fakt, że był cienki jak sik pająka xD

4

@AlexDark00 to akurat pasuje do Lautaro czy Lukaku na tym turnieju.

Lewy jednak swoje dał tej druzynie.

4

@mekston No dał Meksykowi sporo, z Argentyną również dla nich był świetny o Francji nie wspominając. Lautaro pyka dalej w 1/4 za niedługo. Co do Lukaku to też zagrał beznadziejnie, ale to nie zmienia faktu jak tragiczny był Lewy.

0

@gacper ale nigdy go nie hejtowali nawet jak gral kupe

1

@AlexDark00 z Argentyną nie był w stanie nic zrobić przy takiej grze całej drużyny. Z ARG wszyscy zagrali słabo poza Wojtkiem.

Z Meksykiem jako jedyny coś stworzył, jasne potem sam to zmarnował, ale poza tym nikt inny nie błyszczał. (Wojtek bardzo pewny w bramce).

Z Arabią po Wojtku najlepszy. Gol i asysta - każdy z tych goli bardzo ważny.

Z Francją - tutaj mogło być lepiej. Słabe spotkanie Lewego.

2

@mekston Czyli w skrócie - Chłop, który jest nazywany najlepszym napastnikiem błysnął jedynie w meczu z półamatorami z Arabii Saudyjskiej, w meczu z Argentyną nie mógł nic zrobić, bo wina kolegów, ale pastuchy z Arabii i gość, który ma wartość 1,8 mln dał im zwycięskiego gola z tą samą Argentyną, z którą top 4 ZP nie mógł nic zrobić XD Z Meksykiem spartolił jedyną sytuację, a miał najłatwiejszą jaką się da, bo tylko bramkarz był do pokonania, poza tym nie istniał... Faktycznie godne najlepszego napastnika na świecie...

0

@AlexDark00 Prosze cie co miał zrobić z Argentyna? Zabrac piłke Wojtkowi i od bramki zrobic full raid? Bo inaczej nie mógł dostać piłki. A karny to nie gol i nie tylko Lewy nie trafial na tym turnieju;.

1

@takisobiektos Jakoś ziomki z Arabii dali radę im wsadzić, a nie są "najlepszymi napastnikami świata".

1

@AlexDark00 Ty oglądałeś ten mecz czy tylko flashscore? Widziałeś naszą piękna taktyke? Przeciez w takiej grze nawet GOAT Messi by gowno zrobil.

1

@takisobiektos Oglądałem, GOAT Messi zagrałby dużo lepiej, tego jestem pewny.

1

@AlexDark00 Tak tak napewno,. przy tej taktyce xD

2

@takisobiektos No tak, przy innej by 10 strzelił. Z Francją była inna taktyka, jak zagrał Lewy? Na ocenę 10.0 co nie?

1

@AlexDark00 na pewno dużo dużo lepiej niż świetny Lautaro grający w lepszej reprezentacji ;)

Z ARG trudno było cokolwiek zrobić w tej grze całej drużyny. Mecz meczowi nierówny.

Taki wywód to jest dopiero xd.

"ale pastuchy z Arabii i gość, który ma wartość 1,8 mln dał im zwycięskiego gola z tą samą Argentyną, z którą top 4 ZP nie mógł nic zrobić XD" - xD to jest takie bezmyślne porównanie. Raz, że nawet ten zawodnik za 1,8 mln zł dostał jakieś sensowane podanie po którym mógł uderzyć. Dwa niby deprecjonujesz Arabię, ale potem przywołujesz ich wygraną z ARG - to jak to jest?

Z jednej strony odwołujesz się do meczu ARG - Arabia kiedy Tobie pasuje (czyli, że inni im strzelili), ale jednak deprecjonujesz, że Lewy im strzelił (choć np. świetny Lautaro tym "pastuchom" nie dał rady strzelić"). Dodam, że ARG nie strzeliła tym "pastuchom" gola z gry.

Czyli ARG nie strzeliła z gry gola przeciwko Arabii to Arabia > od Polski, a zatem Lewy gra w repce gorszej od "pastuchów". Mimo to zrobił 2 gole i asystę na mundialu. Takie są mniej więcej Twoje wywody.

1

@mekston Co ci nie pasuje? Napisałem, że Arabia to słabiaki i przytoczyłem mecz z Argentyną, by pokazać, że nawet tak słaba repka potrafiła się postawić Argentynie. Lautaro strzelił z Arabią, ale gol nie został uznany bo kilka cm wystawał mu bark na spalony.

0

@AlexDark00 czyli był spalony. Nie utrzymał linii. Potem już tylko marnował okazje.

No to nasza repka dała ciała, że nie była w stanie nic zrobić. Trudno w takim meczu cokolwiek zrobić zawodnikowi na "9".

1

@mekston Zależy kto jest na tej 9. Taki Suarez potrafił sam coś stworzyć.

0

@AlexDark00 Dwie bramki i asysta. Koledzy z zespołu podają długie podania. On kryty przez 3 obrońców w meczu z Argentyną. Czego Ty się spodziewasz?

0

@AlexDark00 no nie, w takim meczu nikt na 9 nie zrobilby zbyt wiele.

Bylo wiele takich spotkan gdzie Suarez niewiele robil nawet w swojej repce.

1

@mekston Suarez zawsze przynajmniej w grze wyglądał dobrze. Lewy nawet tego nie potrafił. Przypomnę, że Luisito umiał w drybling i mógł w taki sposób wypracować sobie chociażby okazję do strzału. Podanie również miał lepsze, jak i grę na małej przestrzeni.

0

@AlexDark00 ale nie gral w tak slabej repce jak nasza.

1

@AlexDark00 Za to Szwecja i Belgia to cieniasy/ogórki według obiektywnego. Już pokazywalem, że drybling mieli na takim samym poziomie.

0

@Bagsik88 Drybling na tym samym poziomie xd

0

@mekston No tak, 3 mln kraj ma lepszą kadrę niż 38 mln...

1

@AlexDark00 :D Whoscored jakoś tak twierdzi:D

4

@AlexDark00 twoje pojęcie o piłce jest bardzo ubogie jak porównujesz liczbę mieszkańców:D

0

@Bagsik88 Zobacz sobie najwyższy wynik, a nie ogólną statytykę z wszystkich sezonów. Suarez miał sezony, gdzie miał 3,8 udanego dryblingu, gdzie Lewy z tego co pamiętam miał około 2.

0

@Bagsik88 Ubogie to ty masz myślenie. Chyba łatwiej wyrzeźbić reprę z większej ilości materiału (czytaj ludzi). I nie pisz mi o Chinach, gdzie piłka nożna nie jest sportem narodowym.

2

@AlexDark00 A mam takie pytanie, co Messi robił na boisku gdy te pastuchy z Arabii strzelały im bramki? Jak jest taki GOAT to nie mógł sam z nimi wygrać?

1

@tom9001 Strzelił gola z karnego i wykreował więcej okazji w tym jednym meczu niż Lewy przez cały mundial.

2

@AlexDark00 Indie, Chiny, Rosja to potęgi co nie? :D A np. Belgia jest znacznie gorsza od Szwecji:D To nawet pokazuje twój kolejny problem - pamięć:D

1

@Bagsik88 Indie, gdzie sportem narodowym jest krykiet, nie futbol. To samo Chiny i chociażby ping pong, czy sztuki walki. Rosja i również sztuki walki.

2

@AlexDark00 Tylko co to zmienia? :D Przecież łatwiej znaleźć z większej liczby ludności niż z mniejszej nawet jak to nie jest jedyny/główny sport:D I czemu Belgia lepsza niż Szwecja? :D

1

@Bagsik88 A to ma do tego, że futbol w tych krajach nie jest finansowany jak np w Polsce. Zobacz ile premii dostali nasi piłkarze za wyjście z grupy. W Chinach takie coś nie miałoby miejsca. Jak jakiś sport jest jednym z wielu to nie osiągnie się w nim mistrzostwa świata. Wygrywają reprezentacje, gdzie kraj odpowiednio finansuje futbol lub jest zakorzeniony w kulturze jak Brazylia, czy Francja. Belgia ma bardziej jakościowych piłkarzy po prostu, trafiło się im lepsze pokolenie, poza tym liga belgijska jest lepsza od Szwedzkiej.

3

@AlexDark00 Poczytaj ty lepiej jakie pieniądze dawali/dają w Chinach:D Tak samo poczytaj o historii Belgii:D Kolejni Czesi czy Grecy:D Holandia:D Już to pisałem, masz bardzo ubogą wiedzę piłkarską:D

1

@Bagsik88 Co ma historia do teraźniejszej piłki nożnej?

2

@AlexDark00 :D Chiny i ich pieniądze to historia? :D Holandia gra na Mistrzostwach, Belgia w grupie była, a Szwecja? :D

0

@AlexDark00 ze co? Polska ma lepsza kadre niz Urugwaj?

Blagam …

Argentyna ma mniej mieszkancow niz USA czy Chiny a maja lepsza kadre …

Ile mieszkancow ma Chorwacja?

O rany … znowu kula w plot strzelasz

0

@AlexDark00 Chorwacja i Polska - kto ma lepsza kadre? ;)

1

@Bagsik88 Szwecja nawet na MŚ nie weszła, Belgia była w grupie i sensacyjnie odpadła. Co do Chin to futbol nie jest u nich sportem narodowym. Nie inwestują w szkolenia swoich piłkarzy. Wydawali siano na gwiazdy z Europy, ale zostało to ukrucone. Holandia gra, jest to mały kraj ale żyjący futbolem, który słynie z wypuszczania talentów dzięki świetnym szkółkom Ajaxu czy PSV.

1

@mekston Chorwacja. Znów to samo, potrafisz czytać? USA ma więcej ludności, ale tam soccer to jest sport jeden z wielu, nie jak Baseball, NFL, czy NBA. To są główne sporty tego kraju. Argentyna to stricte kraj żyjący piłką nożną.

1

@tom9001 dla niego wtedy to nie byly “pastuchy”. Tylko bardzo mocna kadra, a jej napastnicy lepsi niz Lewandowski.

Jak Lewy im strzelal to “pastuchy” i “mecz bez znaczenia” xd

0

@AlexDark00 Chorwacja i Polska?

Chorwacja i Rosja?

Chorwacja i Ukraina?

Chorwacja i Rumunia?

To moje pytanie. Kto ma lepsza kadre? Jakie inne smieszne kryterium tu wymyslisz?

Jest masa przykladow ze liczba ludnosci niczego nie determinuje nawet jak pilka nozna jest kluczowym sportem w obu krajach. Kompletne bzdury piszesz i jeszcze w nie brniesz.

0

@mekston Dlatego słaby Meksyk z nimi wygrał a pod względem statystyk Arabia była najsłabsza w wielu z nich. Mecz Argentyny z Arabią to był wypadek przy pracy drużyny Messiego.

1

@AlexDark00 Chorwacja i Meksyk? Kto ma lepsza kadre? ;)

Urugwaj czy Meksyk? Kto ma lepsza kadre?

Argentyna czy Meksyk? Kto ma lepsza kadre (uwaga - pilka nozna jest kluczowa dla obu krajow)

1

@AlexDark00 a Urugwaj nie zyje futbolem?

Przypomnijmy twoj wpis: “No tak, 3 mln kraj ma lepszą kadrę niż 38 mln...” xd

1

@mekston Żyje, ale Polska również nim żyje, a mamy 10x więcej ludności.

0

@mekston Argentyna, Chorwacja i Urugwaj. Wg Google Lucha Libre jest sportem narodowym w Meksyku.

0

@AlexDark00 I czy mamy lepsza kadre niz Chorwacja? Czy 4 mln kraj moze miec lepsza kadre niz 40 mln? ;)

1

@AlexDark00 i kto ma lepsza kadre Argentyna czy Meksyk?

2

@AlexDark00 :D Szwajcaria czemu lepsza? :D O dlaczego Chiny tak ściągały gwiazdy? :D Pewnie nie inwestowali w piłkę:D Poczytaj co w Holandii jest sportem narodowym:D

1

@mekston Argentyna, gdzie żyje się futbolem i urodził się Najlepszy piłkarz w historii. Argantyna poza tym nie jest małym krajem. Co do Chorwacji to wiadomo, że zdarzają się wyjątki. Pokaż mi więcej 4 mln krajów, które są lepsze od Francji, czy Argentyny.

1

@Bagsik88 No Chiny ściągały gwiazdy, jak to ma się do rozwijania swojej młodzieży? W Holandii piłka nożna jest obok łyżwiarstwa sportem narodowym. W dodatku jest to dobrze rozwinięty kraj, gdzie dzieci mają zapewnione świetne warunki do gry w piłkę nożną.

0

@AlexDark00 ale Argentyna jest dużo mniejszym krajem ludnościowo niż Meksyk. Różnica między Argentyną a Meksykiem pod kątem liczby ludności jest większa nawet niż między Chorwacją, a Polską.

Mogę pokazać kadry z dużo mniejszą liczbą ludności, ale lepsze niż Polska. (bo to był Twój kometnarz w kontekście Urugwaj, a Polsa) Zaczynać?

Może jako pierwszy - Urugwaj :D

Muszę powiedzieć, że rozwaliłeś mnie tym. Kiedy myślę, że nie wyjedziesz z jakimś absurdem (choć wczoraj też były - typu, że Lewandowski kiedy pakował 4-paka Realowi w 1/2 LM wg Ciebie grał w Ektraklasie :D), to teraz przeszedłeś samego siebie. Wszystkie te absurdy powstaja w imie zasady “umniejszyc Lewemu musze bo sie udusze”

2

@AlexDark00 Poczytaj trochę o Chinach to może coś się dowiesz:D Czemu podniesiony poziom ligi:D Wow łyżwiarstwo w Holandii czy coś jeszcze? ;D Nie rozmawiamy o historii, sam tak napisałeś:D

1

@mekston Co? My jesteśmy 10x większym krajem niż Chorwacja pod względem ludności, a Meksyk jest tylko 2,5 x większy od Argentyny. (Jeśli odejmować ludność to tak większa przepaść jest pomiędzy Argentyną, a Meksykiem). Urugwaj jest silniejszy od Polski. Ciekawa teza patrząc na to, że wyszliśmy z grupy, a oni nie. Absurdy to ty walisz. Dobrze wiesz, że jesteśmy o wiele większym krajem, mamy lepsze warunki do kształtowania piłkarzy niż Urugwaj i powinniśmy być o wiele silniejsi.

1

@Bagsik88 Jakiej historii? Ajax, czy PSV nadal mają świetne szkółki, trenują świetnych piłkarzy przez to.

0

@AlexDark00 "Urugwaj jest silniejszy od Polski. Ciekawa teza patrząc na to, że wyszliśmy z grupy, a oni nie. "

xD

Belgia nie wyszła z grupy również i czy jesteśmy silniejsi od Belgi? Mamy lepsza kadrę od Belgii?

Włosi nawet na mistrzostwa świata nie pojechali - czy mamy lepszą kadrę od Włochów?

Błagam ....

"Co? My jesteśmy 10x większym krajem niż Chorwacja pod względem ludności, a Meksyk jest tylko 2,5 x większy od Argentyny."

To teraz kryterium jest krotność wielkości? Dobry jesteś, nie powiem ...

plus

Ale jak podałem Chorwację. "Chorwacja to wyjątek" xD

Dania - 6 mln ludności - znowu lepsza kadra od wielu krajów sporo razy większych. (np. od Ukrainy)

1

@mekston Ponieważ Dania jest dobrze rozwiniętym krajem. Ciężko wybić się w Ukrainie, ponieważ szkolenie jest słabe, a często w wieku 14 lat dzieci idą pracować, bo nie mają co jeść. Nie ma tam również takiej siatki skautingowej jak w chociażby Brazylii. Belgia na papierze ma mocniejszą i nas rozwaliła, ale z grupy nie wyszła co jest swego rodzaju sensacją. Urugwaj nie ma lepszej kadry od nas.

0

@AlexDark00 Człowieku, czyli jak widać wiele krajów o mniejszej liczbie ludności ma repki lepsze od krajów o większej liczbie ludności.

Dorzucasz kolejne argumenty do worka, więc jak widać kompletną bzdurę napisałeś. Raz, że wymieniam inne przykłady krajów o dużo mniejszej liczbie ludności a mającej lepszą kadrę.

Urugwaj ma lepsza kadrą od Polski. Nie licząc Suareza i Lewego bo patrzymy z ich perspektywy:

1) w ataku Urugwaj > Polska - Nunez i Cavani są lepsi niż nasi napadziorzy
2) pomoc Urugwaj > Polska Valverde i Betancourt i powiedzmy Vecino są lepsi od Ziela, Krychowiaka i Bielika
3) obrona Urugwaj > Polska (tu może różnice mniejsze, ale - Urugwaj ma Gimeneza, Coatesa i to jest lepszy duet niż Glik i Kiwior, a jeśli dodamy, że mają doświadczonego Godina. Boki obrony może zbliżone, - Urugwaj ma Oliveirę, my mamy Casha. Tak czy inaczej i w tej formacji przewaga Urusów.
4) bramkarz - tutaj mamy lepszego zawodnika.

Owszem Urugwaj ma lepszy skład od naszego.

0

@mekston W naszym kraju dzieci mają zapewnione wszystko by dobrze się rozwijać. W Urugwaju nie ma takich możliwości. Suarez mówił, że grał bez butów lub, że poszło na nie dużo pieniędzy z domowego budżetu. Do tego mamy więcej materiału, czyli ludzi. To tylko pokazuje jakim pośmiewiskiem jesteśmy mając ogromne możliwości, a będąc na równi z 3 mln Urugwajem.

0

@AlexDark00 to nie ma takich mozliwosci a mamy slabsza repke niz

Mimo tych przeciwnosci Suarez gra w lepszej repce niz nasza. Jak widac 3 mln kraj ma jednak lepsza repke niz 38 mln.

4

@mekston @Bagsik88 Chłopaczek już się sam poplątał we wszystkim. XD

2

@AlexDark00 Pewnie są od roku te szkółki, suksceyi i lepsi piłkarze nie pomogli:D

1

@Witekk10 Oj tak:D Ten hejt(obiektywizm) na Lewandowskiego przysłania mu oczy:D

1

@Bagsik88 Przecież on MUSI być trollem. :D

1

@Witekk10 Na to wychodzi, do tego tak mała wiedza:D

2

@mekston Duńczycy żyją futbolem:D

1

@AlexDark00 tak tylko przeczytałem Twoje komentarze pod tym postem i na ich podstawie mogę stwierdzić jedynie tyle, że masz szczęście, że egzaminu ósmoklasisty nie można nie zdać.

0

@qchulainn No to miałeś szczęście. Ja tam już po maturze jestem. Cb dopiero to czeka za jakieś 4 lata.

0

@AlexDark00 Dobre. Ha ha ha. Suarez drybler wszechczasów

0

@Lukas82 Sprawdź sobie na sofascore, czy innym whoscore.

0

@AlexDark00 przykro się to czyta, że "już" jesteś po maturze. Jesteś kolejnym dowodem potwierdzającym tragiczny poziom polskiego systemu nauczania.

Komentarz usunięty

0

@Bagsik88 No i sam sobie to potwierdziłeś. Najlepszy wynik Luisito 3,8, a Lewego 3,1. Suarez>Lewy.

1

@AlexDark00 Nawet to:D Chyba to proste, że w 5 spotkaniach LM jest łatwiej utrzymać poziom niż w ponad 30 w lidze:D A do tego jeden sezon, jedne rozgrywki:D różnica 0,7:D

0

@Bagsik88 Zobacz sobie, że Suarez najczęściej ma wyniki ponad 1.0, a Lewy 0.6 itp. Suarezowi ostatnie lata niszczą statystykę, ale miał lata, gdzie w Barcy miał np. 1,4. Lewy w Barcelonie ma 0,6 w ucl i 0,9 w lidze.

1

@AlexDark00 W całej karierze na tym portalu 1,3 i 1,4 gdzie to Polak ma więcej spotkań:D

0

@Bagsik88 Widzę, że zwrot "w Barcelonie" za ciężki dla cb.

1

@AlexDark00 Widzę, że zwrot w całej karierze na tym portalu dla ciebie za trudny:D

« Powrót do wszystkich komentarzy