La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

1

Jak dla mnie i dla widowiska to dobrze, że niespodzianki odpadają, a faworyci przechodzą dalej .. ile taka Japonia czy Australia by ugrała ? Max to półfinał a tam baty z pewnością.. a tak to większe emocje będą jak giganci się ze sobą zmierzą.. Szwajcaria jedynie mogłaby Portugalię buchnąć i byłoby excellent :D

0

@antymadridista100 jeśli outsider na styk lub w karnych wyrzuca faworyta, to nie ma emocji? I co to za problem, że zatrzymaliby się np. w półfinale? Dla swoich fanów byliby bohaterami, nie powiesz, że nie cieszyłeś się z Polski w 2016. A baty dostają także potentaci, wystarczy wspomnieć Brazylię w 14r., czy Argentynę pod wodzą Diego "płaczę, bo 'chłopiec od podawania piłek' robi nam oklep" Maradony

0

@lukasz222 Owszem zawsze miło się patrzy na takie niespodzianki i sam często kibicuje tym teoretycznie słabszym, ale wole szlagiery niż powiedzmy jeden mocny a drugi słabszy na papierze bo zazwyczaj się jeden broni a drugi atakuje i tyle z widowiska

0

@antymadridista100 nie ma reguły, zdarza się, że słabszym miękną nogi, ale jeśli zachodzą dalej, to w niemal każdym meczu gryzą trawę, czyli robią coś, czego tak brakuje w dzisiejszej piłce. Naszym piłkarzom nieraz by się taka postawa przydała

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?