La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 895 Culés

4

Nie ma wstydu, zagraliśmy na tyle ile w tym momencie się dało. Nie ma co hejtować piłkarzy, tu musi nastąpić zmiana myśli szkoleniowej. My mamy potencjał ofensywny, są młodzi zawodnicy oby teraz dać im grać w eliminacjach a za 2 lata na Euro możemy mieć fajną drużynę.

1

@Lola120 Niestety Michniewicz pewnie zostanie, bo w Polsce dalej najważniejszą statystyką jest wynik :)) Potencjał tej kadry jest niesamowicie marnowany przy takiej grze, mam nadzieję że to się zmieni. Papszun byłby idealny. Mamy tak łatwe eliminacje teraz, że aż grzech nie spróbować zbudować tej reprezentacji na nowo.

1

@Wossi61FCB Aj tak.... Co tam kolegi z Lublina, jak się żyje?

0

@Lola120 Studia, praca, życie towarzyskie, a ostatnio jeszcze i siłownia się pojawiła :) No i jakoś ten czas leci do przodu. Sesją narazie nie ma co się martwić, lepiej kibicować bezstresowo Argentynie na mundialu ;D A u koleżanki?

0

@Wossi61FCB A to samo studia, mundial i leci narazie to i z pracy musiałam zrezygnować :(

0

@Lola120 Po mundialu wrócisz jeśli praca się podobała :D Gdzie robiłaś?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?