- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1441 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
29 odpowiedzi
Luciano99
66
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Colon
2
Zapraszam na pozywne bulki z pieczarkami. Nie bylo bulek, ale byly tosty.https://inews.co.uk/wp-cont... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1441 Culés
12
Za cały turniej,
najwększe zaskoczenie: Szczęsny i Bereś
największy zawód: Lewy (liczby ok, ale gra tragiczna)
0
@P33ck Jednak nie do końca zgodzę się z krytyką Lewego. W pierwszych 3 meczach był po prostu pozbawiony pomocy. Szczena na pewno genialny turniej, Bereś bardzo dobry, Glik to dla mnie największe pozytywne zaskoczenie, bo bałem się o niego. Dziś Cash też zagrał dobrze. Największy minus to Szymański i Kiwior- strasznie dużo błędów.
1
@Arkon Tylko przed mundialem nie oczekiwałem dużo od Szymańskiego i Kiwiora, a od Lewego tak. Po prostu więcej się po nim spodziewałem
0
@P33ck Jak nie dostaje podań, wsparcia to co ma ugrać? Nawet dziś wywalczył piłkę, a Krycha zamiast do niego podbiec, to uciekł. :)