La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

0

Obejrzałem sobie jakieś 20-25 minut tego meczu z pierwszej połowy i to były najlepsze minuty Polaków na mundialu. Prezentowali się całkiem solidnie w destrukcji, trochę problemów w wyprowadzeniu było, ale to było pewne, że by się takie znalazły, w końcu staraliśmy się atakować większą liczbą piłkarzy niż 3 i tworzyliśmy dzięki temu dosyć składne akcje. Były próby pressingu i jeden był bliski sukcesu. W końcu tą kadrę dało się oglądać. Nie wiem jak się prezentowali przez resztę meczu, w sumie poza końcowymi 10 minutami (5 ostatnich i 5 doliczonych), o których opinii nie wyrobie, bo mecz był praktycznie skończony, ale no cóż, z tego co widziałem, to mi się podobała ta kadra i chciałbym chociaż coś takiego widzieć w wykonaniu naszych.

1

@Rewolucja123 naszych? Ale Argentyna grała wczoraj a Ty przecież jesteś Argentyńczykiem. Jak to w końcu z Tobą jest?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?