La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

7

Ci co bronią Polskę za dzisiejszy mecz mogą sobie przybić piąteczkę z najmanem, on też zadowolony z naszej gry

konto usunięte

0

@Transu96 nikt nie broni nie zmyśla ale dlaczego mam nie kibicować swoim?

1

@Transu96 Wolę zbić pionę z Najmanem niż z Tobą :) To wiele mówi o Tobie :D

0

@IronSanHybrid raczej niewiele o tobie, jak to jest dzielić poglądy z najmanem, najmanie?

0

@Transu96 Lepiej niż z Tobą :)

3

@Transu96 Jak Najman powie, że 2*2=4 to mam zaprzeczać, żeby się z nim nie zgodzić?

0

@skubi99 Tak, bo wtedy podzielasz jego pogląd. Logiczne cnie?

0

@skubi99 głupszego porównania nie mogłeś wymyślić?

0

@Transu96 najman to debil nieznający się na niczym ale zabierający głos odnośnie wszystkiego, dlatego jego opinia mnie wcale nie dziwi

0

@Transu96 A ty głupszego toku rozumowania przyjać nie mogłeś?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?