- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1332 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1332 Culés
4
Tak jutro będzie
Przypomniała mi się ta motywacja Mirosława Kalita na Stasium 974... z Argentyna, co co wiesz Czesław Miechniewicz wyszedł gdzieś do ubikacji na 15 minut, tam kogoś spotkał w korytarzu i pozostał poza szatnią. No i chłopaki później opowiadają że Mirosław Kalita rozpisał Argentyne i mówi: "Panowie... Argentyna..." - mówi - "Co ja Wam powiem... Wicemistrzowie Świata... Mistrzowie Ameryki... Martinez - doświadczenie, fenomenalna gra, prowadzenie piłki" - mówi - "...Prawa obrona... Molina, no co Wam będę mówił... to jest, to jest" - mówi - "Panowie, to jest maszyna, to jest gościu, technika." - mówi - "Środek obrony..." - tam wtedy był Martinez - "Martinez oczywiście Martinez rozegranie, Otamendi skała" - mówi - "Milik nawet do niego nie skacz bo nie ma, nie ma sensu. Lewa obrona, Acuna, no przecież to jest" - mówi - "TGV jak on się rozpędzi to jedzie linia-linia" - mówi - "Z dorzutką" - mówi - "Messi? No panowie no co ja Wam no, no no nie ma, nie ma co podchodzić na dwa metry bo to jest ośmieszenie, z kanałem, przejście zewniakiem" - i tak mówi - "No z przodu... Di Maria?" - mówi - "Di Maria to nawet w ogóle nie próbujcie wychodzić łapać na spalonego bo nie ma szans." I tak siedzą, wiesz, przybici, ja mówie no dobra za chwilę trzeba wyjść, 80 tysięcy Stadium 974. Wszedł Czesław, do szatni, popatrzył na tablicę... i mówi - "Panowie, Argentyna... to jest przeszłość..." - mówi - "Acuna... przecież on już w ogóle bez zwrotności, bez zdrowia." - mówi - "Martineza, tylko wystarczy nacisnąć." - mówi - "Otamendi, no niby jest silny ale" - mówi - "Spokojnie spierasz się zanim wystawi rękę." - mówi - "No Messi? No Messi jest dobry to trzeba na niego uważać." I generalnie wszystko