- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 987 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 987 Culés
2
Od Nowego Roku znikną obniżone stawki VAT na energię, paliwa i nawozy. Czyli na stacjach paliwo (najpewniej ON) będzie 10 zł za litr...
0
@tobiasson92 supcio :3
3
@tobiasson92 Chyba zapomniałeś że wybory w tym roku.
0
@urbipl Oficjalnie likwidację tarczy na paliwa potwierdził "Rzeczpospolitej" Jacek Sasin ;)
0
@tobiasson92 Zobaczysz będzie inny mechanizm, pójdzie jakaś ustawa .
1
@tobiasson92 jak Sasin tak powiedział, to jeszcze nie wszystko stracone xd
0
@urbipl co z tego jak budzet sie sypie, a nikt przyszlym bankrutom nie chce pozyczac ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Trzeba podwyższać podatki, nie ma rady.
0
@FioletoweOczy No Ukraina kosztuję.Wątpie że tak się stanie i to będzie przywrócenie vatu a nie podwyższenie.Tu artykuł
https://www.google.com/amp/s/www.money.pl/gospodarka/przyszlosc-tarczy-antyinflacyjnej-jest-jasna-przyznal-to-publicznie-jacek-sasin-6836086239914688a.html%3famp=1
0
@tobiasson92 drozej niz w DE?
Lubie to.