La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

1

Po zgwałceniu się 10 odcinkami "From" potrzebna jakaś terapia czymś faktycznie dobrym. Może ten "1899"? Mam nadzieję, że coś tam wspomną, że Gamper klei drużynę w Katalonii.

1

@arasz1819 nie oglądałem ale 1899 podobno dużo gorszy od Dark. Ciężki serial.
Chcesz sci-fi , The Peripheral ten robi furorę

0

@tbas Dark średni. Zapowiadał się spoko, ale potem w kółko to samo i nuda. Zobaczymy co tym razem wymyślili.

0

@arasz1819 Powiem tak: mi Dark bardzo, ale to bardzo siadł (no może poza 3 sezonem) i miałem duże oczekiwania co do 1899. Akurat dzisiaj skończyłem oglądać i... no, to nie było to - spodziewałem się czegoś o wiele lepszego.

0

@damianex10 i tak nic ciekawszego nigdzie nie ma to damy szansę.

0

@arasz1819
Widziałeś...
"The Sandman"
"Klub północny"
"Billy the Kid"
"Pragnienie wybawienia"
"Bardzo długa noc"
???
No i...
"Spartakus" :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?