La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

0

Jeśli w teorii byłaby to ruska rakieta, która przypadkiem źle poleciała to co wtedy?

18

@LeoKing10 Jeżeli zaatakowanie suwerennego państwa, ludobójstwo i połamanie wszystkich traktatów nie miało konsekwencji to takie coś tymbardziej. Nic im nie zrobią.

3

@LeoKing10 przypadkiem to można dzieciaka zrobić a nie rakiete wystrzelić

0

@LeoKing10 Nic, Rosyjskie MSW oficjalnie przeprosi pewno i tyle.

0

@LeoKing10 jesteśmy granicą dla państw zachodu, ale i zbyt mało znaczącym krajem, skazanym i tak na nich więc trochę większe wsparcie dla Ukrainy, powiedzenie że będzie śledztwo co się stało przy granicy, bo za wcześnie mówić bez ustaleń i tyle

0

@LeoKing10 No jak to co? Rosja zaatakowała Polskę. A jaką decyzję podejmie rząd w Warszawie to inna sprawa.

0

@LeoKing10 Oczywiście, że nic. Nikt nie będzie rozpoczynał wojny o ciągnik.

4

@Hosh tam zginęli ludzie...

6

@LeoKing10 nic, a czy zestrzelenie holenderskiego samolotu miało konsekwencje?

0

@Kinginiesta No i? Nikt nie będzie wysyłał żołnierzy na Ukraine by pomścić dwóch rolników. Tak skonstruowany jest świat.

0

@Hosh napisałeś że nikt nie będzie rozpoczynał wojny o ciągnik. Inna sprawa że nie od takich rzeczy zaczynały się wojny i jakby nie było tu nie chodzi o tych dwóch "rolników" tylko naruszenie granic niepodległego państwa

0

@Kinginiesta Ciągnik z załogą. Turcja waliła w rosyjskie samoloty wojskowe i nikogo to nie obchodziło. Tym bardziej dwóch polskich rolników nikogo nie ruszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy