La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

1

Wczoraj byłem na meczu Śląsk-Legia. Rząd wyżej siedziało za mną parę osób którzy dość głośno komentowało wydarzenia na boisku i pewnej chwili stwierdziłem że to tacy la ramblowi trenerzy . Zero pojęcia o piłce chyba Yeboah prowadzi piłkę mija jednego gościa a tam podnieta jak on to zrobił druga sytuacja obrońca wybija piłkę głową podniety jak oni fruwają w powietrzu . Dyskusje nad prostymi i ewidentymi zagraniami jakby byli bogami a to poprostu było proste zagranie którego wymaga się już od juniorów.

2

@Mroziu Czyli wychodzi na to, że jedyna słuszna postawa podczas spędzania czasu na meczu to powściągliwa obserwacja wydarzeń z własnymi myślami w głowie bo ktoś nad nami lub pod nami mógłby nas źle odebrać.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 80 % camp nou tak robi. Dlatego najlepiej ogląda się mecze Premier League ( zwłaszcza tych "mniejszych" klubów )

0

@MesQueUnClub_87 nie ale jak mam gadać głupoty takie jak oni to lepiej się nie odzywać. To tak jakbym ja konentowal tenis stołowy a nie mam pojęcia czy to normalka bo dla mnie podanie piłki do kolegi czy zwykle wybicie głową to nie jest powód żeby się jarać jak ci wyżej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?