La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 767 Culés

0

Wstyd ze to pisze ale z dwojga złego wole Legie niz Slask. Legia po 3 pkt

1

@Sulimo Bardzo dobry wybór ;)

konto usunięte

3

@Sulimo Do boju Śląsk.

1

@Sulimo abstrahując, że jestem spod Wrocławia, ale chyba w interesie nas wszystkich jest to, by to Raków został mistrzem i reprezentował nas na arenie międzynarodowej?

0

@michal26 Nie lubie Papszuna. Wole Legie na tronie niz Rakowa ale szansa na to jest mała

1

@michal26 Powiedziałbym że najlepsze wyjście dla polskiej piłki to Raków mistrz + Legia, Lech w europejskich pucharach. Raków ma dużą przewagę, więc mistrza powinien zrobić tak czy owak, więc niech już Legia punktuje by grali w pucharach.

0

@Sulimo Bluźnisz :P

0

@Sulimo nie no. Daj spokój. Papszun jako jedyny potrafi ułożyć grę w tej lidze. Raków gra naprawdę widowiskowo i za rok, jak w lato ich nie rozkupią, to świetna ekipa do Europy będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?