La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1522 Culés

0

W teorii Parnasse powinien wygrać z Rajewskim.

Rekordy obu panów:
Salahdine Parnasse (15-1-1, 2 KO, 5 Sub) - Sebastian Rajewski (12-7, 4 KO)

Obaj mają nokautujący cios więc wszystko się może wydarzyć, ale Salahdine do tego lubi parterowe techniki kończące i moim zdaniem będzie szukał sprowadzenia i wykończenia polaka na macie.

0

@IronSanHybrid W stójce nawet delikatnie przewagę może mieć Rajewski, pytanie czy po ewentualnym sprowadzeniu przez Parnassa, będzie go w stanie skontrolować na ziemi.

1

@skubi99 Dokładnie, delikatnie większa szansa, że to Polak upoluje rywala w stójce. Dlatego uważam, że Parnasse będzie szukał przeniesienia walki do parteru.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?