- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
19
Co oglądanie wiadomości TVP dzień w dzień robi z człowiekiem, to jest dramat. Wchodzenie z moim ojcem na tematy polityczne zawsze się kończy zwalaniem winy za totalnie wszystko na PO i oczywiście Tuska. Tusk jest po prostu jego wrogiem nr 1. Dziś mi zaczął gadać o tym, że Tusk opychał na lewo towar na budowę stadionu Narodowego i teraz są problemy przez to, no k***a dramat...
0
@mr Barca Lepiej nie wchodzić w tematy polityczne,bo to szkodzi zdrowiu.Wybory są dopiero na jesień 2023,lepiej dać sobie z tym spokój.
1
@FcPortoFan1999 Jak on zaczyna te tematy(zwłaszcza jak są na stole %), to ja z bratem od razu zmieniamy temat, bo dyskusja nie ma sensu
1
@mr Barca Dobrze Robisz,bo szkoda podejmować takie tematy,medium TVP jest zbyt oddziałujące na starszych ludzi.Oni naprawdę wierzą w to co tam Państwo dziennikarze opowiadają,zmiana nastąpi dopiero gdy partia rządząca przegrała by wybory,a co za tym idzie w Telewizji Polskiej nastąpi zmiana władzy,a obecni dziennikarze wykatapultują się do Telewizji Republika.
5
@mr Barca a myślicie, że kto skusił Adama i Ewę do zjedzenia zakazanego owocu?
Tak, macie rację Donald Lucyfer Tusk. Co ciekawe Tusk czytane od tyłu brzmi "Adolf Hitler". Jak to mówił pewien łysy szur z proputinowskiej telewizji w Realu24 "nie ma przypadków, są tylko znaki". Proste jak budowa reaktorów jądrowych.
0
@FcPortoFan1999 myślę, że wtedy z republiki zostanie zrobione potężne medium i oręż PiSu. Hajsu mają jak lodu na to.