- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 829 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 829 Culés
1
Nie lubię typowych madek, które narobią sobie 3 dzieci, a potem podkreślają to przy każdej możliwej okazji, tak jakby za posiadanie tych dzieci ludzie mieli je dożywotnio szanować i w ogóle podziwiać itp.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Szanuj matki trójki dzieci, albowiem dzieci te emeryturę Ci zapewnią
2
@Comentateiro naiwni ci co myślą że za 30-40 lat będą mieć emerytury.
0
@okiemtypera_lucaxx95 ludzie lubią czuć się dowartościowanym. Szukają osiągnięć we wszystkim co robią.
Fakt zostaje taki, że zrobienie sobie 3 dzieci, to żadne osiągnięcie - zakładając, że kobieta ma zdrowie.
Wychować taka trójkę porządnie, to już znacznie cięższa rzecz.
0
@Comentateiro A to nie od 4 dziecka?
1
@okiemtypera_lucaxx95 Moja ciotka może nie "madka", ale ma trójkę dzieci - 16-letniego syna i dwójkę bliźniaków 10 lat.
Rozmawiasz z nią na jakiś temat, przedstawiasz konkretne argumenty, a ta ci wyjeżdza z tekstem "będziesz miał trójkę dzieci"...
Kiedyś się jej zapytałem, czy się chwali czy się żali to się wielce oburzyła xD
1
@HighestInTheRoom No tak to wygląda, argument "kiedyś będziesz mieć trójkę/dwójkę ogólnie dzieci" znam na wylot, ewentualnie takie żalenie, że się w sumie nie ma życia prywatnego, a wy (czyt. ty i dziewczyna bez dzieci) macie tak fajnie i w ogóle.
Bo przecież ktoś tą kobietę zmuszał, by w ciągu 5/6 lat urodziła 3-dzieci i frustrowała się, jak to jej ciężko. Ludzie są nieodpowiedzialni do bólu i idealnie to widać na przykładzie wręcz bezmyślnego rodzenia dzieci
0
@okiemtypera_lucaxx95 No to identycznie jak u mnie.
Nie wiem co takie osoby chcą osiągnąć takim gadaniem?
1
@HighestInTheRoom te dowartościowanie o czym wspomniał Cry to chyba klucz, a w praktyce większość osób to po prostu wkurza i matka dwójki/trójki dzieci - szczególnie młodych i rodzonych w krótkim odstepie zazwyczaj jest nielubiana - u mnie w firmie są takie dwie delikwentki i są bardzo irytujące