- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1294 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
0
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
gumaz
2
Do ludzi, którzy mieszkają na wsiach, wyludnia się u Was, czy wręcz przeciwnie buduje się... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
clyde
4
Wiecie, że lepiej być grubym który ma dużo ruchu niż chudym który ma tryb siedzący?
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1294 Culés
0
Wyjaśni ktoś w skrócie o co chodzi z tym Kanye Westem? Słyszałem tylko, że wszedł do jakiejś firmy obuwniczej i teraz Adidas zerwał z nim współpracę, a Spotify usunęło jego playlisty :D
0
@tomek256 jeśli dobrze kojarzę to po prostu nie bał się wyrażać swoich poglądów na tle rasistowskim między innymi
1
@tomek256 A nie było coś że obrażał pamięć świętego czarnoskórego męczennika który umarł śmiercią męczeńską zabity przez białego policjanta kradnąc samochód?
1
@tomek256 uznał ze śmierć pewnego czarnego pseudo rapera i aktora porno była wynikiem tego że był naćpany a nie z winy policjanta.
No i ludzie się zesrali.
0
@tomek256 bardziej chodzi o jego ostatnie antysemickie wypowiedzi, ale być może mogła się też do tego przyczynić wypowiedź o tym że grzegorz floryda zmarł w głównej mierze przez przedawkowanie fentanylu, a nie w skutek uduszenia przez Pana Policjanta.
2
@tomek256 @Malkey95 @FCB24 @KrwawiaceoczyVEB Przeciez to nie o to chodzi tylko o antysemtizm https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kanye-West-sie-doigral-za-antysemickie-wypowiedzi-Nie-jest-juz-miliarderem-8429264.html
0
@tomek256 Czasem ludzie mają dość tego lewackiego szamba i wyrażają to w
niezbyt przemyślany sposób.