La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1185 Culés

0

Dla mnie Pique powinien skończyć karierę zdecydowanie wcześniej i można mówić, że był wielki w tym klubie, bo był i zdobył tutaj wszystko, jednak takie odejście Puyola, Xaviego czy Iniesty niosło zdecydowanie lepszy wydźwięk, bo odeszli jako bohaterowi projektu, który odniósl sukces. Ostatnie wspomnienia z Pique to zaś nie wygrane Lm czy mistrzostwa, tylko kompromitacje w LM i wiele jego karygodnych błędów.

Identyczna sytuacja jest z Buquetsem i Albą, jak zakończą kariery to nie będzie to miało takiego smaku.

1

@okiemtypera_lucaxx95 prawdziwy kibic pamięta całokształt a nie ostatnie lata i tyle w temacie.

1

@okiemtypera_lucaxx95 a dlaczego Busi czy Alba a nawet Pique mogę nie skończyć z mistrzostwem La ligi ??? Po pique to LE już nie zdobędzie ani PK i Superpucharu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?