- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1367 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
138
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Safrani
46
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Safrani
18
Uwaga proszę Państwa, proszę Państwa uwaga..... Teraz teraz teraz... Wjechał terminarz... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1367 Culés
4
Śmieszne jak ludzie tak bardzo nienawidzą PSG (bardziej niż realu xdd), bo to klub na hajsie szejków, ale przy okazji jarają się Chelsea albo City :))
1
@karci0 nie jaram się żadnymi drużynami szejków.
0
@karci0 Nie chodzi o hajs a o sytuacje z Verattim, Messim, jak nam transfery chcieli podkradac, Kadafi oczerniajacy Barce, mało?
0
@Faro a co się stało z Verattim i Messim i jakie to transfery nam podkradli?
0
@karci0 Chodzilo mi o Neymara. Podkradli Wijnalduma, chcieli De jonga, Malcoma i kazdego kogo chciala Barca
0
@karci0 Ale o wypowiedziach Al Khalafiora i jego lizaniu tyłka UEFIE i FIFIE nie wspomnisz. Oni psują futbol.