- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
24
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
12
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Prorokk
0
@Karol145 i zawsze chodzisz w ciemno, nie sprawdzasz co to za knajpa nigdy ? Jakie mają menu i po... » Czytaj dalej
168 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
4
Będę bardzo zły na Alemanego jak nie sprowadzi Arnau Martineza do Barcy i nie wpłaci tej klauzuli która jest śmieszna. Przeniósł swoje dobre granie z Segunda na Primera i pokazuje że ma ogromny potencjał. My potrzebujemy prawego obrońcy a na rynku znaleźć kogoś dobrego się nie da co pokazuje Real który od kilku lat nie może Carvajala wymienić.
0
@Emhyr Może jak zagra z nami Girona to dowiedza sie że ktoś taki istnieje
1
@Emhyr Mieli okazję, ale pogonienie Achrafa to był genialny pomysł xD
0
@Faro Wiedzą bo to ich wychowanek.
0
@Emhyr Wychowanek nasz,oglądasz go ma potencjał jak Balde?
0
@Emhyr Zauwaz że ludzie zajmujacy sie transferami już nie pracuja w Barcelonie gdy on grał
0
@DonCarletto Achraf i prawa obrona to tak średnio.
1
@Faro Ale to nie jest tak że oni są zamknięci w biurach i nie ogarniają kompletnie niczego xD
0
@Emhyr Jak widać tak bo biorą wypalone gwiazdy albo 30 latków mających zapchać dziure.
3
@Sysia11 Jak dla mnie większy potencjał bo Balde nie ma w ogóle podania i całą grę opiera na szybkości a Arnau ma większy repertuar.
1
@Faro Taki rynek to biorą. To nie jest FM że możesz sobie wszystkich kupić najlepszych. Przychodzi Barcelona która potrzebuje wzmocnień to klub od którego chce kupić daje cenę zaporową bo wie że Barca musi a oni nie.
0
@Emhyr Trzeba sie spieszyć bo Real też ma problem na tej pozycji a młody dobrze przeciwko nim zagrał i może już sie czają.
0
@Faro Myślę że nie zdradziłby Barcy dla Realu i wydaje mi się że był wywiad w którym mówił że byłoby fajnie jakby wrócił tutaj
0
@takisobiektos Grał na prawej obronie od początku kariery, i w PSG też grał. Marceli to też nie był as bronienia.
0
@takisobiektos Przecież on całe życie na prawym wahadle gra
0
@Emhyr Wachadło a prawa obrona to też jest różnica;
0
@takisobiektos Hakimi akurat broni nieźle jak na wahadłowego.