La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

0

Moje najlepsze FC od momentu kiedy wprowadzili takie rangi. Bilans 14 - 6 z czego najpierw miałem 3-3. 14 meczów rozegrane dziś. I grało się raz lepiej raz gorzej. Mecz o range o te 14 zwycięstwo to już hardcore. Gość strzela mi na 3-2, mam 80 minute, stawiam wszystko na jedną kartę. Nieustanny pressing, głębokość na plus minus 90, szybkie konstruowanie akcji, bezpośrednie podania itp tak jak to mówił Kartomania żeby tak robić w kryzysowych momentach. Szybko strzelam na 3-3 a potem w ostatniej akcji, jego bramkarz podaje do lewego obrońcy, boski Leo przejmuje piłkę i w 93 minucie dogrywa na pustą do Sorlotha (super zmiennik) i wygrywam 4-3. Nagrody, picki pazdzierz i tylko Haaland z paczki fajny traf ale lekko ponad 100k kosztuje tylko i nie wiem co z nim zrobić.

2

@VegetaPolska Jeszcze nie rozegrałem tego FC, ale każdy poprzedni z bilansem 18-2, 17-3 i 19-1. Co oddało? Praktycznie nic XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?