La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

konto usunięte

1

Wczoraj w tv dyskusja o dzietności.
Minister się zastanawia co i jak, mówi o badaniach itd. Tylko po co wydawać miliony ma coś oczywistego? Chyba tylko po To, by swoi zarobili.

Ludzie nie mają dzieci, bo ich mieć w większości po prostu nie chcą. To czas, poświęcenie itd. Teraz jest inaczej. Wygodniej, otwarty świat, mnóstwo możliwości. To w ogromnej większości kwestia tego, a nie zarobków czy mieszkań. Wystarczy zobaczyc na dzietność bogatych Niemek.

Sam dzieci nie mam, bo mieć po prostu nie chce. Mimo, że nie miałbym problemu ich utrzymać, wychować i wykształcić. I tu nie trzeba nic badać

konto usunięte

0

@MESSIah16 Jestem zbyt leniwy na dziecko. Ja lubię sobie przyjść po robocie i usiąść przed kompem i odciąć się na 4h.

0

@MESSIah16 mam syna i świata poza nim nie widzę. Poświęcamy mu dużo czasu, trzeba było zrezygnować ze swoich nawyków ale warto. Twoja decyzję rozumiem i szanuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?