- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1286 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1286 Culés
3
Ronaldo odstawiony na hitowy mecz z Chelsea. Nie no, w takim wieku bez presezonu, (bo sobie szukał klubu i miał wyjebane na treningu z United), do tego przyspawany do ławki a teraz nawet wyrzucony z kadrą to bardzo ciężko złapać formę z 3-4 meczach (a on ma problem rozegrać 2 pełne mecze z rzędu XD). Przy takim Leao, Diogo Jocie, B. Silvie, Bruno i Felixie (chociaż on chyba średnio ostatnio) mało który piłkarz znalazłby miejsce w ofensywie Portugalii. Na szczęście trenerem Portugalii jest jakiś ping pong i to od Ronaldo zacznie się ustawianie kadry.
1
@cris2706 Jota nie zagra na Mundialu, niestety.
0
@cris2706 W przypadku niektórych piłkarzy gra w klubie, a gra w kadrze to dwie zupełnie inne historie. Popatrz sobie na Messiego, który ma wywalone jajca na PSG. W Argentynie to zupełnie inny zawodnik.
13
@Zoker w tym sezonie w PSG gra kapitalnie.
0
@mekston W tym tak, a dlaczego? Bo zbliża się mundial, więc chce być w formie. W poprzednim sezonie mu się nie chciało.
1
@JimMorrisonFCB właśnie widzę, że ma kontuzje, ale nie ma daty powrotu. Szkoda. W takim razie Portugalia w linii ataku wygląda mocno przeciętnie z Ronaldo i Felixem.
@Zoker Messi na obecną chwilę jest najlepszy na świecie. Oceniając grę w tym sezonie. Dojeżdżają do niego jedynie Neymar, Haaland i Lewy.
2
@cris2706 Jota nie jedzie na mundial, Felix nie jest wcale lepszej sytuacji niz Ronaldo xd
2
@Zoker w poprzedniej miał fatalny okres przygotowawczy do sezonu - rozgrywając Copa America blisko do połowy lipca, potem późno dołączając do PSG. (zamieszanie z odejściem)
Potem złapał uraz, który znowu utrudnił dobre wejście w sezon a dodatkowo w trakcie sezonu ciągle miał przerwy w grze w klubie z uwagi na mecze el MŚ nakładające się na spotkania ligowe. Dodatkowo potem jeszcze złapał covid. W sumie rozegrał 26 spotkań w lidze i nie wszystkie w pełnym wymiarze czasowym (najmniej spotkań od sezonu 06/07)
Przejście do nowego klubu po tylu latach gry w jednym, z nieogarniającym Pochettino, z Neyem który poprzedni sezon miał słaby - wydaje mi się, że Messi chciał strzelać bramki, ale uwzględniając wszystkie te czynniki nie było to łatwe.
Możliwe, że też w pewnym momencie ta motywacja też była niższa po odpadnięciu z Realem - z uwagi na bezpieczną sytuację w lidze PSG. Jednak wcześniej te elementy o których pisze na pewno nie pomogły (bez względu na motywację).