La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 842 Culés

konto usunięte

0

No ale jak Messi wróci to na pewno już będzie dobrze. Gowno będzie dobrze, mam wrażenie że w Barcelonie jako drużynie żaden trener nie jest w stanie przygotować zawodników fizycznie i mentalnie. Tylko pep i Luis byli dobrzy ale w końcu się wypalili. Dla mnie Barcelona będzie na lata przecietniakiem który walczy o mistrzostwo kraju i tyle. Pisałem już to 3 lata temu, 2 lata i r9k temu. Miałem nadzieję w xavim jak on jak stery ale już nie. Teraz tylko czekać aż będzie gorzej bo liga Europy to również za mocną liga.

0

@damiano996 walcząc o mistrzostwo kraju nie jest się średniakiem. Celta czyli typowy przykład takiej drużyny tego jakoś nie robi. Fakt nie jesteśmy już Top 1 drużyna w Europie nie jesteśmy już nawet Top 5; mimo tego możemy walczyć z innymi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?