La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

2

Chciałbym zapytać się Was co myślicie o Gavim, czy to piłkarz który powinien być w pierwszej 11?
Bo dla mnie oprócz serducha nie wnosi nic do tej drużyny.
Zero piłek prostopadłych, zero dryblingu, głupie straty...oczywiście to moje zdanie.

konto usunięte

0

@Klimach fan Imo w pomocy powinien grać wymiennie Gavi/Pedri, na pewno nie jednocześnie, bo się kanibalizują. Widziałbym też Kessiego, zwłaszcza w takim meczu jak z Interem, gdzie ma doświadczenie w lidze włoskiej no i ofc De Jong.

0

@VENOMStyle
Ja na wczoraj widzialem Pomoc Pedri De Jong i Kessie/ Busquets

konto usunięte

0

@mientusek1407 Ja na pewno nie Busquets. Jeśli ktoś jeszcze wierzy w tego zawodnika, to chyba ogląda mecze Barcy od paru miesięcy. Od 4 lat ten gość jest totalnym dnem, serio.

0

@mientusek1407 Kessie? Gość, który wchodzi świeży z ławki i truchta kiedy dostajemy kontrę? Na razie ten transfer to totalny flop i nie pokazał nawet zalążka zaangażowania, Gavi zjada go nawet jakby miał obie nogi w gipsie.

0

@CZAJUN_119
To też prawda i Kessie i Busquets wczoraj słabo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?