- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1083 Culés
Gorące dyskusje
clyde
83
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
89 odpowiedzi
NeroTFP1
64
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
marcin62
5
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1083 Culés
8
Taktyka Barcelony w drugiej połowie to: Chaos.
Beznadziejnie głupia gra tuż przed stratą pierwszej bramki w postaci ataków w stylu: "polski husarz".
Dlaczego Barca nie gra grą kombinacyjną w momencie kiedy prowadzi 1:0?
Dlaczego nie uspokaja gry i nie zmusza rywala do wysiłku i większego ryzyka?
Dlaczego rozciąga się pomiędzy formacjami stwarzając rywalowi przestrzeń do szybkich kontrataków, wiedząc że obrona nie radzi sobie z szybkimi atakami?
Oczywiście byli bardziej winni ale dla mnie linia pomocy gra skrajnie nieodpowiedzialnie wiedząc kto ich zabezpiecza z tyłu oraz znając jaki był cel tego meczu czyli 3 pkt. a nie widowiskowe akcje Pedriego, który przedrybluje 2 a potem zaliczy bardzo niebezpieczną stratę.
Jeśli Xavi nie wygra mistrzostwa Hiszpanii to będzie to jego ostatni sezon w Barcelonie, bez względu na wszystko.