La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 857 Culés

3

Dopiero oglądam skrót meczu Milanu z Chelsea... Czerwona kartka to jest skandal... Ktoś powinien się wziąć za sędziów bo są bezkarni... Robią co chcą i nie ponoszą żadnych konsekwencji.

0

@AduŚ07
aż muszę to zobaczyć

3

@AduŚ07 czerwona kartka słuszna.

W przypadku, gdy zawodnik popełnia wykroczenie przeciwko przeciwnikowi w obrębie własnego pola karnego, które pozbawia przeciwnika oczywistej możliwości zdobycia bramki, a sędzia przyznaje rzut karny, zawodnik zostaje upomniany, jeżeli wykroczenie było próbą zagrania piłki; we wszystkich innych okolicznościach (np. przytrzymywanie, ciągnięcie, popychanie, brak możliwości zagrania piłki itp.) zawodnik musi zostać wykluczony.

Obrońca nawet nie walczył o piłkę, a po prostu ciągnął Mounta za ramię i to dwa razy. Najlepsze jest to, że kibice nawet nie znają przepisów, ale są pierwsi do obrażania sędziów.

0

@Zoker ale żeś zezłomował kolegę... ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?