La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 767 Culés

19

Że my straciliśmy Kounde i Araujo w jedynej chwili. To oni napędzali Barce, bo teraz w tych czasach gra zaczyna się od obrońców, szybkich obrońców a Araujo i Kounde zaliczają się do szybkich piłkarzy. To przez kontuzje obu stoperów gra Barcy podupadła. Gdy oni byli zdrowi to i gra Barcy wygadała wyśmienicie. Takie jest moje zdanie.

4

@Piotr,1985 nie tylko twoje

0

@Piotr,1985 No prawa obrona jest beznadziejna, Kounde by się przydał bardzo. Ale po to jest szeroka kadra, żeby jakoś grali nawet przy osłabieniu, a na pewno powinni sklepac na luzie taka Celte.

0

@KlonaZepan Celta w ostatnich latach nie jest dla nas łatwym rywalem. Statystyki na to wskazują, ale to nie o to teraz chodzi. Po prostu nasza gra podupadła po stracie Kounde i Araujo. Takie są niestety fakty.

0

@Piotr,1985 No ja się nie zgadzam, bo nie można tak pisać o napędzaniu przez obrońcę który ma duże problemy z piłką u nogi. Świetny dzieciak jeśli chodzi o obronienie ale co on niby napędzał?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?