La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 990 Culés

1

Jestem bardzo zaniepokojony dzisiejszym dniem na Ukrainie.

0

@Criss18Barca Co się wydarzyło?

2

@Criss18Barca Za 3 miesiące (po przeszkoleniu kacapskiego narybku) będziesz miał konkretny powód do niepokoju, kiedy zacznie się ponowna ofensywa, być może nawet na Kijów.
A jeśli się nie powiedzie, to dopiero poczujesz stres być może największy w swoim życiu, bo kacapy po tej porażce pierwszy raz na serio bedą rozważać atom.
To będzie ich ostatnia deska ratunku przed klęską całej operacji i wtedy będzie konkretna sraka w gaciach..

konto usunięte

0

@RosjaninBut
Myślisz, że to będą czekać 3 miesiące?
Nie zaczeliby walić w energetykę, gdyby nie mieli w zanadrzu szybkiego uderzenia. Jeśli ataki będą przez cały tydzień, to wjazd może nastąpić dość szybko.
I naprawdę myślisz, że będą szli na Kijów, nie zamykając wcześniej ściany zachodniej? Po kiego grzyba znowu ładują się do Białorusi?
Najpierw odetną ścianę zachodnią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?