La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

1

Wszyscy już ponarzekali na wczorajszy mecz to teraz moja kolej. Kilka rzeczy mi się nie podobało jak np dużo wolnego miejsca w srodku pola. Czesto na lewej stronie Gavi lub Pedri dublował skrzydłowego, do tego dochodził lewy obronca i bylo ich tam za duzo a w srodku pola było pusto, sami zawodnicy Celty.
Skrzydlowi nie robili tez miejsca na wejscie bocznych obroncow, rzadko schodzili do srodka. Boczni obroncy tez nie schodzili do srodka jak chociazby robił to Alba czy Alves w ubiegłym sezonie.
Do tego oczywiscie nie bylo zadnego przyspieszenia gry.
Pedri mial conajmniej 2 sytuacje, gdzie zagraniem mógł wypuscić Raphinhie i mogla byc ladna kontra, ale za dużo przetrzymal piłkę.
Pressing zupelnie nie dzialal, doskok był za późny i przeciwnik mial czas, aby zrobic co chciał. Wiem, ze muszą troche odpocząć po pierwszych meczach z dużą intensywnoscią, ale jezeli nie maja sil na pressing to niech nie zakladaja w danym momencie tylko zaczekają na srodku na przeciwnika.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?