La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

3

Zagraliśmy fatalnie, są trzy punkty ale z taką grą naprawdę boję się meczu z Interem przede wszystkim bo to jest mecz o wszystko jesli chodzi o LM, oby Marc był zdrowy bo to on uratował nam to zwycięstwo dzisiaj
P.S Messi by sie nam przydał by cokolwiek wykreowac ale to tak poza tematem

1

@FCBMati10 Lewy też musi więcej pokazywać, bo przyszedł tu jako lider tego projektu.

1

@Pawel13sz pełna zgoda, ja wiem ze potrzebuje piłek ale jednak to czołowy piłkarz świata, wszyscy mamy co do niego wysokie wymagania
P.S te ostatnie mecze mi tak śmierdzą czasami Valverde, aż się rzygać chce jak sobie ten bezjajeczny futbol przypomnę

1

@FCBMati10 Żeby tylko nie zrobiła się z tego jakaś dłuższa seria.

1

@Pawel13sz no właśnie tego też się boję, żebyśmy tym październikiem nie przegrali sobie sezonu

1

@FCBMati10 Sezonu to nie, bo jeszcze w styczniu Puchar Króla rusza xD

1

@Pawel13sz i będzie jak za Koemana xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?