- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1196 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1196 Culés
1
@Lionel_Messi10 i co obstawiłeś 100 zł na pewniaczka Celte bo amigosi w pierwszym składzie?
0
@Emhyr Obstawił pewnie 2/-3,5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@HighestInTheRoom 2/-3,5 i jeszcze Aspas z golem
0
@Emhyr Nie obstawiałem ogólnie tego meczu i tak gdyby nie Stegen to ciężko by było.
0
@Lionel_Messi10 No ale jak to przecież amigosi mecze przegrywają pewniak był
0
@Emhyr No a jak dzisiaj zagrali? Dla mnie słabo.
0
@Lionel_Messi10 Pique słabo?
0
@HighestInTheRoom Średnio.
1
@Lionel_Messi10 Przecież Pique był najlepszy w tym meczu obok Matsa xD
0
@Emhyr Ja juz bym chciał obrone taka jak byla na początku sezonu, niech wracają chłopy z kontuzji.
0
@Lionel_Messi10 To oglądaliśmy chyba 2 inne mecze XD
1
@Lionel_Messi10 Jesteś przewrażliwiony i masz klapki na oczach. Wyrzucić nazwiska amigosów to byś mówił że dobrze grali.
0
@HighestInTheRoom Dla mnie Pique wybitnie nie zagral tylko solidnie.
@Emhyr Pisze ze Pique zagral solidnie ale nie wybitnie.
0
@Lionel_Messi10 Żeby nie m.in Pique to w życiu byśmy dzisiaj nie zdobyli pełnej puli.
0
@HighestInTheRoom Bardziej gdyby nie Stegen to Barca by dostala w pape.