La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 484 Culés

3

Nic tylko się pochlastać i tak pewnie wyglądają raty wszystkich co kredyty brali w ostatnich latach bez stałego oprocentowania.

1

@Uukasz_93 no i co w tym dziwnego? Jak się bierze socjal na kredyt i drukuje pusty pieniądz to się robi inflacja. Jak się robi inflacja to się podnosi stopy procentowe - a jak się podnosi stopy procentowe to kredytobiorców szlag trafia :) niech ludzie więcej głosują na PiS.

0

@Uukasz_93 Ja poszedłem w stałe ale w lutym. Oprocentowanie 6.5, rata 2200 kapitał to nie całe 300 zł. Przy zerowych stopach rata 1400 zł. Gdybym nie przeszedł na stałe to miałbym oprocentowanie prawie 10 procent i płacił już 3 tysiące a kapitału ze 100 zł. No ale jak to powiedzą eksperci " Widział co podpisywał, stopy w górę."

0

@Uukasz_93 I co w tym dziwnego? 29rata a odsetki idą od góry. Nie ma znaczenia jakie procenty tylko na jaki okres.

9

@Uukasz_93 takie życie. Zapewne w banku powiedzieli, „Panie, zeby podnieśli tak ratę to by musiała być epidemia na świecie, wojna i turbo inflacja” ,a ludzie ze śmiechem mówili No tak i podpisywali

0

@Aragorn33 Stopy zawsze powinny być 2% powyżej inflacji. Żeby zbić inflację obecnie, trzeba by podnieść stopy na 20%

0

@kamil9040 I ja jestem właśnie w tej grupie, że kredytów nie mam i inflacja zżera mi oszczędności. Ale rozumiem też kredytobiorców, że musi boleć co miesiąc płacić same odsetki właściwie.

0

@Uukasz_93 Teraz już musi boleć. Bezboleśnie gospodarki się nie uratuję. Trzeba było podnosić stopy jak Inflacja była 4%. Jeśli się nie zbije inflacji, to ona zniszczy gospodarkę i wrócimy do początku lat 90

0

@Uukasz_93 jedyni na razie beneficjenci podnoszenia stop to banki. Jak zwykle pięknie jadą po rynku, walucie by sobie odbijać wyniki.

0

@Aragorn33 No tak bo wszyscy którzy mają kredyty głosowali pewnie na pis dlatego teraz nie powinni się dziwić. Może mnie szlak chyba trafiać ze głupie społeczeństwo wybrało złodziei a wszyscy płacą.

« Powrót do wszystkich komentarzy