La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 763 Culés

11

Z Leo i Neymara przesiedliśmy się na Dembele i Raphinhę, a niektórzy przed sezonem oczekiwali triumf w LM, ze względu na "szeroką kadrę" xD
Neymar z połamaną nogą jest lepszy od Torresa czy Fatiego, już nie wspominając o Messim, który nie musi mieć szybkości, dryblingu i kilkudziesięciu wrzutek Dembele, aby dograć piłkę na centymetry.

6

@Survier To są te róźnice, Dembele potrzebuje 10 sytuacji żeby w jednej coś dobrze zrobić a u Messiego te 10 sytuacji to jest 5 ciasteczek do kolegów i to jeszcze od niechcenia a ludzie dalej się pytają za kogo np. Messi miałby grać xD on jest lepszy niż wszyscy z naszego składu i takie są fakty.

3

@Survier ale wyjście z grupy LM to chyba nie były duże wymagania.

0

@FCB24 w LM gdzie tak naprawdę gramy kilka spotkań nie wróżyłem nic dobrego, bo to typ rozgrywek gdzie liczy się szeroka kadra, a przygotowanie taktyczne.
Nasze szanse były i są tylko w lidze, gdzie dzięki szerokiej kadrze i rotacjom możemy punktować i bądź co bądź, nie mamy zbyt silnych konkurentów xD
Niestety, w LM każda drużyna grająca na 110% i mająca opracowany plan na mecz jest w stanie nas ograć.

1

@FCB24 W przypadku grupy z Bayernem i Interem Autobus, od poczatku były obawy. Przy takim trudnym zestawieniu, wystarczy sędziowski kibel i kontuzje, żeby z tej grupy bardzo łatwo nie wyjść. Gdyby Inter nie umiał w autobusy, nie byłoby problemu.

0

@Gaz ALE ZABIERZE MIEJSCE MŁODYM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@RosjaninBut Inter jest 9w lidze i gra fatalnie. Przegrać z nim to ewidentna wina trenera

0

@Survier porównanie z tzw d.... . Porównujesz Dembele i Raphinie a dalej piszesz ze ney ze złamana nogą jest lepszy od Torresa czy fatiego to się zdecyduj kogo porównujesz

0

@FCB24 Ale to Włosi i jak ustawią perfekcyjny autobus, to porobione.
Nawet drużyny z dołu tabeli LaLiga potrafią z nami utrzymać wynik, grając autobusem. W wypadku takiej taktyki, pozycja w tabeli nie jest ważna.
Liczy się szczęście i idealne zgranie w obronie. Sędzia pomógł, trafił im się fart.

« Powrót do wszystkich komentarzy