- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
3
Rodrygo w Lidze Mistrzów:
31 meczów, 11 goli i 8 asyst.
Sam w wywiadzie pomeczowym przyznał, że jak gra w Lidze Mistrzów czuje, że to jest coś co mu leży. Po tych statystykach można powiedzieć, że Rodrygo umie w ta ligę mistrzów. Całkiem fajne staty.
0
@AmigoBlancos Jak tam, śmigasz we wtorek na Łazienkowską? :p
0
@HighestInTheRoom
Śmigam, śmigam szkoda tylko, że będzie to raczej mocno rezerwowy Real.
0
@AmigoBlancos Ano tak, będą się oszczędzać na klasyk, ale to tym większa szansa dla Szachtara :p
Byleby Benzema zagrał, bo chciałbym zobaczyć go w akcji.
Generalnie jaki skład tutaj obstawiasz?
2
@AmigoBlancos Niech chłopakowi się wiedzie. Fajnie gra i jest "przyjazny", Muszę przyznać, że go trochę nie doceniałem. Szkoda, że naszego Fatiego zatrzymały kontuzje bo mógłby mieć podobne liczby, a wydaję mi się, że ma większy talent i potencjał od Rodrygo, choć mogę się mylić. No ale jeszcze nic straconego. Oby w przyszłości Fati i Rodrygo byli kluczowymi postaciami w rywalizacji Barcy z Realem, byłaby to ciekawa rywalizacja.
1
@HighestInTheRoom
Jeśli mam typować skład:
Courtois
Mendy-Militaõ-Rüdiger-Carvajal
Camavigna-Ceballos-Kroos
Rodrygo-Benzema-Vinicius.
Przynajmniej taki skład chciałbym zobaczyć we wtorek.