La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

2

Czyli co @Comentateiro ? Ani stylu, ani zwycięstwa przepchniętego kolanem bez stylu... To nie pierwszy mecz na ławce z Xavim, którym nie powalił. Wyniki duże lepsze, ale stylu wciąż za bardzo nie widać.

2

@escarabajo Powtarzam to nieustannie: Xavi nie rozwija zespołu. Jest to gra na jałowe klepanie, oparta o przebłyski indywidualne. Brakuje efektu plus, spowodowanego współpracą zawodników.
Błędy sędziów, błędami, ale my wczoraj graliśmy ze słabiutkim Interem, a poziom bezproduktywności był porażający. I ja mam płakać nad brakiem karnego? O powodzeniu Barcy ma decydować, to, że sędzia wskaże na wapno po przypadkowej ręce obrońcy. Dajmy spokój. A gdzie jakość własna? Gdzie klarowne sytuacje bramkowe? Jak można tak marnować potencjał Lewego, posyłając tysiąc wrzutek, z których żadna nie dochodzi do Lewego w dogodnej pozycji?
To jest kolejna plajta Xaviego.

1

@Comentateiro Już na początku meczu Hakan uderzał z dystansu, zawodnicy powinni być uczuleni na takie strzały. No ale tak, niestety nie ma nic ekstra. To smutne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?