La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

7

Ja nie rozumiem, czemu was to jeszcze rusza i oburza. Kibicujemy temu klubowi od dawna, cała epoka Messiego to był jeden wielki przewał sędziowski, bo co mecz Messi miał rajd za który połowa obrony powinna obejrzeć żółte kartki a w 80% przypadków nawet gwizdka nie użyto. Takich przewałów jak dziś to z głowy można wymienić bezmiar.

Z drugiej strony nie rozumiem a nawet gardzę tymi, którzy uważają, że nie ma co patrzeć na sędziów bo nie zagraliśmy dobrze... Co znaczy dobrze? Pełna kontrola, wszystkie statystyki po naszej stronie z tą różnicą, że Inter jeden szczęśliwy strzał wpadł a nam nie uznano bramki i nie przyznano karnego. To kto bardziej zasłużył? Barcelona która próbowała grać w piłkę, czy makaroniarze którzy cały mecz robili anty-futbol z autobusem?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?