La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 450 Culés

1

Jestem bardziej niż wkur****. Xavi ma rację, te szma** z Varu i sędzia powinni tłumaczyć się na konferencji ze swoich decyzji po meczu, a nie znowu sędziować nam następny mecz i czekać na kolejny wał. Ćwiąkała ma rację, nie możemy się skupiać tylko na karnym. Graliśmy tragicznie. Dembele 20 strat w pierwzsej połowie i wychodzi na druga jak gdyby nigdy nic? Kiedyś nie do pomyślenia, żeby ktoś taki w Barcelonie po pierwszej połowie wyszedł na drugą. Brazylijczyk totalnie bezużyteczny na lewej stronie, ale czego się dziwić. Lewandowski kolejny mecz z lepszym rywalem i magicznie go nie ma. Pedri znowu najlepszy z pomocy, a w obronie kolejna kontuzja. Świetnie szykuję nam się maraton meczy w październiku.

0

@sintesox ale co Lewy miał zrobić? On nie gra od budowy akcji żeby samemu kreować. Zobacz jakie piłki posyła KDB do Erlinga. To nie tak że ziomek sam ogrywa 4 piłkarzy jak Messi

1

@Azrik Od takiego zawodnika oczekuję sie czegoś więcej niż tylko dołożenie nogi po podaniu od kolegi. Kolejny mecz z lepszym rywalem i Lewandowskiego nie ma. Co z tego, że nastrzela Cadizowi czy Elche, skoro gdy go najbardziej potrzebujemy to nie robi nic. Z Bayernem spier**** 2 okazje chyba w pierwzsej połowie i jak się skończyło?

0

@sintesox tu nawet sensownego podania nie dostał.

« Powrót do wszystkich komentarzy