La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

2

Ja to bym raz chciał zobaczyć jakiś genialny pomysł Xaviego na mecz. Na stałe fragmenty, na jakieś nieszablonowe rozwiązanie, takie a'la Luis Enrique, no już o Guardioli nie wspominając.

Mamy super skład i tak, w La Lidze spoko, genialny bilans bramkowy i zero przegranych. Ale w naszej grze, mimo dobrego odchudzenia składu i kilku genialnych oraz kilku dobrych transferów latem, nie widać błysku. Bo w lidze było kilka cienkich ekip, ale też męczenie buły zbyt często.

Jak przy takiej drużynie to nie pyknie w tym roku, i np. nie wyjdziemy z grupy nawet, to żegnałbym cieplutko Xaviego i szukał trenera, by w końcu był chociaż półfinał LM. Sory, nazwisko to nie wszystko, po takim czasie to trzeba chociaż jeden mecz zrobić genialny z trudnym rywalem, a tego nie ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?