- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1276 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
143 odpowiedzi
LAMC_10
3
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
30 odpowiedzi
MirusAmisz
34
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1276 Culés
0
Poleci kto jakies dobre matero do yerby? chodzi o to zeby mozna bylo wziac je w dlon po zaparzeniu i sie nie poparzyc.
1
@Kluivert_P https://tiny.pl/w7dls takie mam i jest spoko
1
@Kluivert_P Kup takie z zewnątrz aluminiowe, a w środku z drewienka.
1
@Kluivert_P tak jak polecają koledzy powyżej, matero okute z palo santo. Natomiast żeby cieszysz się aromatem musisz dbać i np nie zostawić na noc, żeby nie pojawiła się pleśń.
2
@ToWinaSedziego Gdybym miał drewniane matero już dawno bym wyrzucił, bo zawsze zapominam o umyciu i zostawiam czasem na parę dni :P ba szczęście porcelanowe nie ma tego problemu
0
@kuz jak najbardziej rozumiem, sam używam czasami porcelanowego matero. Natomiast aromat palo santo w połączeniu z klasyczną mate jest wyjątkowy :)